Pēdējie darbi


Saunas izbūve dzīvoklī 1800x1500x2000

   Saunas izmēri tika izvēlēti tā, lai varētu ērti apgulties viens cilvēks un apsēsties trīs cilvēki. Lāvas izveidei izmantojām padziļinājumu sienā, kas deva iespēju samazināt saunas ārējos izmērus. Sauna tika izbūvēta piecu dienu laikā.

Lasīt tālāk...
Lapene 13 m2

   Šoreiz būvējām sešstūru lapeni. Lapenes sienu augstums 2300mm, kores augstums 3600mm,

sienas platums 2300mm.

Lasīt tālāk...Optisko šķiedru apgaismojums saunai

   Kā papildus apgaismojumu saunai var izmantot optisko šķiedru apgaismojumu. Jūs iegūsiet oriģinālu interjera dekoru kā arī krāsu terapijas efektu. Dažādi risinājumi ļauj ne tikai padarīt skaistāku un pievilcīgāku saunu, bet arī  padarīt krāsaināku arī pašu saunas baudīšanas procesu!   


Lasīt tālāk...Saunas izbūve privātmājā (nobeigums). Karsētavas izmērs 2300x1500

   Visas sienas un griesti ir apšūti ar melnalkšņa apdares dēļiem un var sākt karsētavas lāvas izveidi. Karsētavas lāvas visbiežāk izveido gar garāko sienu, lāvu iespējams izveidot divos vai trijos līmeņos. Nosakot saunas karsētavas izmērus, jāņem vērā, ka vairākums apmeklētāju kar­sētavā labprāt uzturas guļus stāvoklī, turklāt uz augšējās lāvas.

Lasīt tālāk...Saunas izbūve privātmājā (sākums). Karsētavas izmērs 2300x1500
   Ja radusies vēlme ierīkot pirti privātmājā, nekas nekavē iebūvēt vienalga kura tipa pirti jebkurā izvēlētā vietā. Turklāt, ja ļauj iespējas, vienā telpā var iebūvēt vairāku veidu pirtis, lai varētu iz­vēlēties sviedrēšanās vietu atkarībā no garastāvokļa un veselības. Lielākoties pirtis tiek iebūvētas saimniecības ēkās, kur to ekspluatācijai jāierīko ventilācija, kā arī hidroizolācija.

Šoreiz būvēsim somu saunu ar karsētavas izmēriem 2300x1500

Lasīt tālāk...Mansarda jumta siltināšana un apdare
   Ja Jums ir neizmantota bēniņu telpa, tad mēs piedāvājam šo telpu labiekārtot.    
Nosiltinot to ar akmens vati un apšūt ar dekoratīviem vagondēļiem.


Lasīt tālāk...Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.